Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó filmeket láttatok...

Milyen jó filmeket láttatok mostanába?

Figyelt kérdés
:)

2014. máj. 3. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Cinema Paradiso

Érdekes, úgy siratós film, hogy közbe nem nyálas. Meghát Ennio Morricone zenéje is nagyon ott van


A vád tanúja

Zseniális könyvből, zseniális rendezővel és zseniális színészekkel készült zseniális film. A végén meg olyan jó csavarokkal, hogy a film végén kiírják, hogy akik látták a filmet senkinek se mondják el a végét.


Biciklitolvajok

Remek 10/10-es olasz dráma. Igazi kincs, tele tragédiákkal.


Rendőrsztori

Kilóg a sorból, Jackie Chan film, de az egyik legjobb. Olyan trükkök vannak benne, hogy a mai akciófilmek a számítógépes effektekkel elbújhatnak...


Hálózat

Televizió nézőkről és csatornákról, az emberek hülyítéséről, igazán reális film.

2014. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az osztály

Dráma az iskolán belüli erőszakról, kiközösítésről. Pár napig még a hatása alatt voltam....

2014. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. máj. 3. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:

gran torino


mikor megnéztem, csak ültem, mint egy bábú, nagyon komoly film volt.


tökös csávó 1-2. része


ez meg egy old school bunyós film, de ott van a szeren!

2014. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Haláli hullák hajnala xDD baromi vicces xD
2014. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!