Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta valaki az "Egy boltkóros...

Látta valaki az "Egy boltkóros naplója" című filmet?

Figyelt kérdés

Az az angol leckém hogy meg kell nézni ezt a filmet és az alábbi kérdésekre kell válaszolni( a kérdéseket átírtam magyarra):

1. Mi a történet mögöttes jelentése?

2. Szerinted a story az szomorú/valós/túlzó/vicces? Miért?

3. Mi a lány alapmotívuma a film elején és hogyan változik ez meg a film végére?

4. Mi tetszett a filmben/ Miért nem tetszett a film


A válaszokat előre is köszönöm szépen.



2014. máj. 4. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:

1. A függőség, hogy valaki mennyire ragaszkodik egy szokásához, tárgyakhoz és milyen nehéz elengedni ezeket, mert talán eszünkbe juttatnak valamit.

2. Vicces, de szomorú is egyben.

3. ?

4. Jó volt, bár kissé sablonos, a szereplők szerethetők, kellemes hangulatú film.

2014. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Lehet, hogy rosszul értelmezem a kérdést, de szerintem a zöld sál.

2014. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, a 3. kérdést ha újra kéne fordítanom akkor azt írnám hogy Mi a lány legjellemzőbb tulajdonsága a film elején és hogyan változik ez meg a film végére?
2014. máj. 4. 11:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdetben a fellegekben jár, kissé beképzeld, buta. A történet végére tisztábban látja a dolgokat, felelősségteljesebb lesz:) Első voltam megint :)
2014. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hálám üldözzön örökké ;)
2014. máj. 4. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan:P
2014. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
azert majd nezd meg a filmet mert nagyon jo:)
2014. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!