Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?...

Mi ennek a filmnek a címe? (ázsiai)

Figyelt kérdés
Régebben láttam és csak az elejét. Arra emlékszem, hogy van benne egy kislány és beleszeret a tanárába. Aztán egyik nap a lány találkozik a tanárával aki tájképet(?) fest. És eddig láttam. Tudom nem sok de remélem valaki ráismert.

2014. máj. 4. 18:24
 1/2 anonim válasza:
Szia! Ha a kérdésed még aktuális? [link] szerintem itt nézz körül, mert itt kimondottan ázsiai filmek közt keresgélhetsz! Egyébként én is láttam egy ilyen filmet, ahol egy japán lány szerelmes ugyanígy, csak az nem kislány, hanem az már egy tini gimis korú lehet! A pasi aki fest az otthon festett amikor én láttam. Amit Te keresel, az szerintem itt a linken meglesz, de ha a címét nem is tudod, ha ott azokat átlapozod, nagyjából kikövetkeztetheted a képek és az ott leírtak alapján. Amúgy most én is egy horrorfilm után kutatok, amit 2x is láttam (2-3 éve) mégis elfelejtettem a címét. Ezért itt én is keresem a választ. Eddig eredménytelenül. Azért mindkettőnk érdekében még utána nézek :P mert én filmhegyeket tudhatok magam mögött, annyit láttam már. De ha megvan a Tiéd akkor írok még. Remélem ezzel is tudtam kicsit segíteni.
2014. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) mindenképpen megnézem
2014. máj. 19. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!