Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy 80-as évekbeli sci-fi...

Cole86 kérdése:

Egy 80-as évekbeli sci-fi horror-t. Egy elhagyatott sivatagi bázison játszódik, ahol az oda bemenekült embereket egy szörny kezdi el levadászni. Tuti hogy nem a Terror Within és nem is az Xtro. Címe?

Figyelt kérdés
Még gyerekként láttam, 80-as évekbeli film lehet. A film a sivatagban, egy régi elhagyatott bázison játszodik (lehet hogy ilyen világ vége utáni minden kipusztult a világon stb mint a mad max nem tudom). Pár emberke bemenekül a bázisra, ahol van valami mutáns, aki elkezdi legyilkolászni őket. A végén ha jól emlékszem kiderül, hogy a szörny az egyik hapsinak a fia, aki egy kísérlet miatt lett ilyen. Valaki esetleg tudja a címét? Egy biztos: Tuti nem a The Terror Within 1-2 (magyarul rejtőzködő borzalom néven fut) és nem is az Xtro széria

2014. máj. 4. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a mutáns az alábbi képeken látható figura (Spider-Smith), akkor ez a Lost in Space - Elveszve az űrben.

[link]

2014. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A Lost in Space-t ismerem :)

Az 90-es évekbeli, az eredeti pedig korábbi mint 80-as évek.

A szörnyet talán a Terror Within-eshez hasonlónak mondanám, de tuti nem az a film, mert belenéztem.

Azért köszi ;)

2014. máj. 4. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!