Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik régi sorozatban van ez...

Melyik régi sorozatban van ez a részlet?

Figyelt kérdés

Egy családról szól a film, ahol sok gyerek van és az egyik nagyobbik lány kezdetben szemüveges majd megvakul....és arra emlékszem, hogy náluk van az orvos és mondja neki a lány ha az ablak felé néz, akkor látja a fényt...az apja ekkor megkérdi az orvost, hogy ez annak a jele hogy javul a szeme? Az orvos meg mondja, hogy nem, ez teljesen megszokott és ne várjanak javulást.


Eddig azt hittem hogy a váratlan utazásokban van ez a rész, de nem...melyik sorozat lehet még?


2009. dec. 26. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A farm ahol élünkre tippelnék. Legalábbis nekem csak abból rémlik, hogy megvakult a csajszi.
2009. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár nem jó, abban nem volt a Mary eleve szemüveges... Akkor még sem az lesz... Passz. :S Bocsi. :)
2009. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem eleve szemüveges, csak mikor kezd romlani a szeme, akkor mintha kapna szemüveget...de nem biztos...akkor a farm ahol élünk-ben vakul meg a lány?
2009. dec. 26. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... http://www.youtube.com/watch?v=ipE8t-n7W54&feature=PlayList&.. Ezt nézd meg, hátha így arcról már beugrik neked, hogy erre gondoltál-e vagy sem, ha nem erre akkor sajnos nincs más ötletem. Nekem ez volt a legelső ami beugrott, ahogy olvastam a kérdésed...
2009. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazából azért hittem hogy a váratlan utazások, mert azok az arcok ugranak be :D de hát ebben is vannak szőke hosszuhaju lányok és ők is olyan ruhában vannak mint a fent említett film szereplői, szóval lehet hogy ez :D
2009. dec. 26. 16:14
 6/6 anonim válasza:
Farm ahol élunk 100% :)
2012. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!