Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe?

Mi lehet a film címe?

Figyelt kérdés

Régebben láttam a Hallmarkon.

Arra emlékszem hogy egy van egy nő és annak van egy fia örökbe fogadnak egy kisbabát, de kiderül, hogy a baba anyukája aids-es és lehet, hogy a baba is fertőzött, de később kiderül, hogy nem. Aztán megjelenik a babának az igazi anyukája mert szeretné visszakapni a gyerekét, de valahogy úgy alakul, hogy a baba igazi anyukája oda költözik a nőhöz és együtt gondozzák a babát és addig ott is marad amíg meg nem hal. Két jelenetre emlékszem az egyik, hogy a baba igazi anyukája és a nevelő anyának a fia spagettit készítenek vacsorára mire a fiúnak az anyja haza ér a munkából, és együtt vacsorázik a család. A másik jelenet, hogy amikor örökbe fogadják a babát a nevelő anya próbál babysittert találni de nem sikerül neki mert hogy lehetséges volt, hogy a baba aids-es, de aztán egy idősebb nő elvállalja. Tudom kicsit zavaros hátha valaki felismeri :) Előre is köszi :)



2014. máj. 5. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] Ez egy link,amely felsorolja és röviden bemutatja az AIDS-témájú filmeket. Bogarászd át, hátha ott van.
2014. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. jún. 15. 02:47
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs közte sajnos
2014. okt. 1. 17:28
 4/4 poal01 válasza:
Szerintem ez az:Annie otthonra talál
2018. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!