Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a címe annak a sorozat...

Mi volt a címe annak a sorozatnak, amiben gyíkemberek és dinoszauruszok voltak, kb.2000 környékén ment, vagy az rtl klubon, vagy a tv2-őn?

Figyelt kérdés
Valaki emlékszik erre még?
2014. máj. 5. 21:21
 1/3 anonim válasza:

Ez az [link]

Tudod, hogy ugrott be? Eszembe jutott hogy az egyik férfi színész név szerint Bryan Brown játszott a Némó kapitány és a víz alatti város c filmben is. Azt megkerestem és ott a filmjei között megtaláltam ezt a sorozatot is. Ez egyébként jó kis sori én is néztem mikor adták a TV-ben.

2014. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Helló, szerintem is ez az, csak sajna nem találok róla videót. Volt egy ilyen film is, és vagy azt adja ki, vagy valami mást.

Bryan Brownra én is emlékszem, mert mindig az ugrott be róla, hogy hasonlít Michael Cain-re :)

A gyíkemberek jól néznek ki, mint a reptoidok (hüllőszerű idegenek :)

Kösz a választ!

2014. máj. 15. 20:42
 3/3 A kérdező kommentje:
próbáltam angolul, meg más nyelven is, de vidit nem találtam.
2014. máj. 15. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!