Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek A Mentalistában...

Szerintetek A Mentalistában Jane és Lisbon összefog jönni? Szerintetek össze kellene jönniük?

Figyelt kérdés
Én már a hatodik évad végét nézem és még mindig nem jöttek össze és nem is úgy néz ki hogy összefognak jönni még ebben az évadban.

2014. máj. 6. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

SPOILER


lehet nem ugyan azt a 6. evadot nezzuk, nekem elegge ugy nez ki ossze fognak jonni... plane a legutobbi resz vege miatt.

2014. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én olvastam egy kis előzetest a 22. részről, ami alapján talán esélyes, hogy összejönnek.
2014. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet . Te melyik résznél tartassz ?
2014. máj. 7. 13:16
 4/15 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan nézem a legújabb részeket, ahogy felkerülnek a netre. Vagyis most a 6/20- nál, mellesleg épp ma tették rá a magyar feliratot :)
2014. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Hétfőn adták Amerikában a 6. évad 20. részét. Az utolsó jelenet alapján a forgatókönyvírók is nagyon afelé hajlanak, hogy összehozzák őket:) Bár ha még több évadot is terveznek, lehet, hogy még elhúzzák egy darabig ezt a szálat. Tényleg, azt nem tudja valaki, hogy hány évadot terveznek, vagy lesz-e egyáltalán 7. évadja?
2014. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
a cbs nem rendelte be a 7.evadot, de meg megprobaljak eladni masik csatornanak, szurkoljunk h sikeruljon
2014. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem ezért nézem a sorozatot.Azt viszont nagyon nem szeretném, hogy egy nagy nyálas esküvőjük legyen és az egész 7.évad tocsogjon a nyálas közhelyekben mert egy ilyen jó sorozatot kár lenne így eltolni. Azt sem szeretném h Lissbon elmenjen. Az h ezen belül össze jönnek vagy nem az nekem mindegy, mert már most is nagyon jó párost alkotnak
2014. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na, mit szóltok a 6/22- hez? :-)
2014. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

spoiler

Sosem akartam, h Jane és Lisbon összejöjjenek, de annyira jól lett megcsinálva az a repülő gépes jelenet, hogy napok óta az agyamba fészkelte magát. Nagyon tetsz

2014. máj. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Előző vok.

Bocs, szóval nagyon tetszett. Ez a pasi remek színész, számomra ez a sorozat tökéletes befejezése lenne, de úgy tudom, lesz mégis 7. évad.

2014. máj. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!