Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot ajánlanátok?

Melyik sorozatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy szerintetek melyik sorozatot lenne érdemesebb elkezdeni: True Detective, Game of Thrones vagy Vampire Diaries.

Nektek melyik jön be jobban? Melyik a kedvencetek? Vagy tudnátok ajánlani jó sorozatokat?

Előre is köszi a válaszokat :)



2014. máj. 6. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Vampire diaries párti vagyok :) majd ha azzal végeztél, Originals ;)
2014. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld pacsi :) Egyszer már (jó régen) elkezdtem, de úgy emlékszem nem igazán tetszett. Most nekifutok még egyszer :)
2014. máj. 6. 23:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Game of Thrones-t kb. minden második/harmadik ember nézi, most ez a divatos, meg amúgy is egész jó kis sorozat. Jókat lehet róla beszélgetni, érdemes folyamatosan követni.

De amit én inkább ajánlanék, az a True Detective. Egyetlen egy évada van, kicsit régiesebb, lassabb rendezéssel, hosszabb jelenetekkel, szebb képekkel, mint ami a legtöbb sorozatnak van. Remek a színészi játék is, a történet pedig sokkal sokkal reálisabb, mint a legtöbb krimié, emellett mindkét fő karakter zseniálisan van megalkotva. Van egy olyan atmoszférája az egésznek amit ma nagyon kevés sorozat vagy film tud nyújtani, és én például nagyon rég láttam ilyen merész próbálkozásokat, mint amik ebben a sorozatban vannak. Nem garantálom, hogy tetszeni fog, de az első részére mindenképp vess egy pillantást.

2014. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha komolyabbra vágysz, ami drámaibb és elgondolkoztató, akkor True Detective. Nekem nagyon bejött, a 2. kedvencem lett a Breaking Bad után.

A Vámpírnaplók inkább laza és szórakoztató, de az is jó.

A harmadikat nem nézem, de jók a kritikái.

2014. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A True Detective csak 8 részből áll,szóval azt gyorsan meg lehet nézni.Aztán meg szerintem kezd el a Trónok harcát mert az is egy fantasztikus sorozat ;)
2014. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vampire Diaries mindenféleképpen :D
2014. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Warren Scott ***** válasza:

Firefly

Walking Dead

Breaking Bad

Prisonbreak

2014. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Nagyon meghoztátok a kedvem a True Detective-hez és még ma este elkezdem. Tegnap aztán, mivel unatkoztam belekezdtem a GoT-ba és nagyon tetszik.

A Breaking Ban, Firefly és a Walking Dead is felkerült a listára :D

2014. máj. 7. 21:30
 9/10 anonim ***** válasza:
+ a Dexter-t se felejtsd el!
2014. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vampire Diaries nekem nem jött be egy rész után se, úgyhogy passz.

Annál inkább a True Detective!! Zseniális, kihagyhatatlan sorozat! 10/10.

GoT még mindig várólistán nálam... nem vagyok fantasy rajongó, de nagyon sok jót olvasok róla, lehet megnézem az első részt, aztán kiderül...

Legnagyobb kedvenceim még: Breaking Bad, The Killing, Son of Anarchy, Hannibal, Homeland, Banshee, The Walking Dead, Sherlock, The Fall

2014. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!