Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ez a film? Van egy...

Mi lehet ez a film? Van egy mese, amit az egyik ismerősöm régebben látott és nagyon szeretné újra megnézni, viszont fogalmunk sincs arról, hogy mi lehet a címe. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A következő dolgokra emlékszik belőle: Egy fiú van benne, akit egy gonosz öregember megtanít varázsolni. Aztán a fiú megszeret egy lányt és emiatt valamiért összevesznek és küzdenek. A fiú próbálja ellene használni, amit tőle tanult, de nincs esélye, csak megsebezni tudja. A vége pedig valami olyasmi, hogy megcsókolja a fiú a lányt és a varázsló így hal, de van egy társa is a fiúnak, aki előtte megsebzi a varázslót, de ő maga is meghal közben.

2014. máj. 8. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Anime?
2014. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsi, most láttam csak, hogy írtál, nem :(
2014. jún. 23. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
De rajzfilm?
2014. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom :/ van ötleted?
2014. jún. 23. 23:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem találtam olyat, amire erre ráillene. Ha bármi eszedbe jut, tedd hozzá.
2014. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem tudom, én is keresek egy filmet....

Amiben egy fiú mániákusan elcserél mindent, még ha a másik ember dolga rosszabb is, mint az övé (egy fontos dolgot elcserélt a főgonosszal lócitromra).

Nem tudom sajnos, melyik film lehet a tied :( de ha ismered az enyém akk pls szólj x)

2014. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eredeti kérdező: az öregember tanította meg? Csak mert régen ment az RTL-en a Kölyökklub keretében vagy azután egy sorozat (a címére sajnos nem emlékszem, asszem minden résznek külön címe volt), amiben mindenféle népmeséket dolgoztak fel rajzfilmként, benne volt az "úgy szeretlek, mint ételben a sót", Persephone története a görög mitológiából, meg ilyenek. Na, a lényeg, volt egy rész, ami hasonló történetet dolgozott fel, hogy egy fiú beáll szolgálónak valami öreg mágushoz, és titokban kitanulja a varázskönyvét. A végén tényleg valami lány miatt küzdenek (talán az öreg tartotta fogva vagy már nem tudom), ami úgy néz ki, hogy az öreg, a srác, meg asszem még a lány is átváltoznak mindenfélévé, hogy legyőzzék a másikat, míg végül ráveszik valahogy az öreget, hogy valami zabszemmé változzon, aztán valami madár képében megeszik... Nem stimmel mindenben, de most ez az egyetlen ilyen történetű mese, ami eszembe jut.
2014. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7! Köszönöm szépen az ötletet, utána fogok nézni mindenképp, hogy ez az lehet-e amire én is gondolok. Az eleje stimmel valóban, de az átváltozós részről nem tudok... Írok, ha kiderül valami és köszi még egyszer :)


Ja, és #6, sajnos nem ismerem...:/

2014. júl. 25. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!