Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca melyik részéig...

Trónok harca melyik részéig láthattam?

Figyelt kérdés
Sajnos már elég rég volt, hogy néztem a sorozatot, de szeretném tovább követni. Amikre emlékszek, hogy Havas John a falon kivülre kell menjen, és ott elkeveredik a többiektől, és a lányt is elfogják. Akkor Eddard Starkot megölik és a lány is ott van, utána ő a fiúval, vagyis király utóddal megy tovább. Ezek amik inkább megmaradtak, aztán talán az az első évad végén volt mikor megjelentek az élőholtak. Köszi, várom a válaszokat.

2014. máj. 9. 18:24
 1/4 anonim válasza:

Kicsit foglald össze jobban, ha már nevekkel nem vagyjóban, írd le, hogy néz/nek ki a lány/ok (valahogy az az érzésem, hogy nem egy lányról írsz. Szerintem amúgy max a második évad első vagy második része lehet.

De, tessék, gugliztam helyetted: [link]

2014. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem nézni a sorozatot és a 2. évadnál járok. Amiket leírtál többsége már a 2. évadban van. A Mások(élőhalottak) a 2. évad utolsó részében jelennek meg.
2014. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te nagyon kevered a dolgokat. Eddard kivégzésénél a két lánya van jelen: Sansa és Arya. (1. évad) Sansát még az apja kivégzése előtt eljegyezték Joffrey herceggel, a háború kitörése után pedig már nem csak a király jegyese, de túsz is Királyvárban. Aryának viszont sikerül megszöknie egy fekete testvér, Yoren által.

Havas Jon egy a szabad népből származó nőt ejt túszul, akinek Ygritte a neve. (2. évad)

2014. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd a második évadtól nézni, legealább tudod követni majd a dolgokat.

Az elsőt végig láttad, valahol a második elején hagyhattad abba a nézést. A lényeg a lényeg menj biztosra, legalább a karakterek és a történések is kicsit felelevenednek.

2014. máj. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!