Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani nekem ilyen...

Tudtok mondani nekem ilyen fantasy sorozatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan sorozatot keresek, amit tudnék indavideón nézni, esetleg mikrobitről letölteni(más oldalak nem működnek) és mindenképpen fantasy legyen. Néztem régen Odaátot, Teen Wolfot, Vámpírnaplókat, most pedig Trónok harcát nézek, szóval valami ezekhez hasonló kéne. Köszönöm a válaszokat előre is.
2014. máj. 9. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A hős legendája, Elveszett lány, Being Human (ebben nem vagyok biztos hogy magyarul is megy-e), Egyszer volt, hol nem volt, Merlin kalandjai, Camelot, Bitten (utolsó kettő szintén nem biztos) és persze a True Blood. Nem láttam: Hemlock Grove, állítólag az is jó
2014. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

*****

itt találsz legalább 3000 sorozatot csak van olyan ami neked jó lesz



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Van egy uj es nagyon vagany Star crossed a cime megvan felirattal indavideoban keresd a sorozatbaratokon ha mashol nincs szerintem megeri
2014. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Star-Crossed nem fantasy hanem sci-fi, még ha a lájtosabb verzióból is. És mostanra el is laposodott kicsit a sztori.
2014. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Második, neked is, de én kifejezetten olyat kértem, amit biztosan tudok nézni, és nem kell 4 oldal 40

2014. máj. 10. 18:02
 6/9 A kérdező kommentje:
khm. Négy oldal 40-50 másodpernyi trailert végiglapoznom, hogy megtudjam, ezt nem tudom nézni. De azért kösz.
2014. máj. 10. 18:02
 7/9 anonim válasza:
A rejtély
2014. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Camelot, Misfits, the 100,
2014. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
13-as raktár
2014. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!