Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismer valaki hasonló témájú...

Ismer valaki hasonló témájú sorozatot ajánlani? Többi lent.

Figyelt kérdés
Heartless City/ Cruel City dél-koreai drámáját imádtam, főleg a Doktort, szerethető karakter volt, mellette maga a színész is sármos férfi. Szóval, ha valakinek lenne ötlete, ilyen alvilági, bűnözős,drogos témájú koreai sorozatot ajánlhatna. Na persze, az sem baj, ha van benne egy kis szenvedély vagy a színész jóképű.

2014. máj. 10. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az Inspiring Generation? Még nem láttam, de a leírás alapján olyasmi, mint amit te írtál, talán tetszene. :)
2014. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igazából próbálkoztam már a sorozattal, de 10 perc után feladtam, lehet kéne még egy esélyt adnom neki :D De most találtam kettőt is, az egyik a Doctor Stranger és a másik a You are All Sorruonded. Eddig izgalmas, remélem a későbbiekben is az lesz, illetve a Who are you-t a tvn-től. Bár ennek kb. 2.5 részt láttam csak felirattal, a többi angol feliratozva. Még egyszer köszi a választ :)
2014. máj. 11. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

A Doctor Strangert én is nézem, eddig jó. :) Ehhez hasonló hangulatak talán még az I Miss You és a Secret (Secret Love).

2014. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, *hangulatúak
2014. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sok (koreai)sorozatot láttam már, amik szerelmi szálon futnak, meg egyebek. Egy idő után már valami újat keres az ember. Mikor elkezdtem a Heartless City-t, hát felűdülés volt :)Talán, amik különlegesebbek voltak a 49 days, Flower Boy Ramyun Shop. Utóbbi maga vicces helyzetei miatt és nem a sablon szerelem miatt :D
2014. máj. 12. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!