Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó horror (szellemes,...

Tudtok jó horror (szellemes, ha lehet) sorozatokat?

Figyelt kérdés

Van pár feltételem: Jó lenne, ha fiatalok lennének a főszereplők (17-20 év körüliek). Nem bírom annyira a vért így Walking Dead és a többi zombis hülyeség kizárva. Szellemes vagy boszorkányos jöhet, meg amit még gondoltok, pl gyilkosos, stb. A lényeg, hogy ne unatkozzak közben. Ja, és jó lenne, ha a sorozat 90%-a nem a szexről szólna, mert az ilyenek nem érdekelnek. :D


Ami nem kell: Vámpírnaplók, The Secret Circle, True blood


Megy a zöld pacsi majd minden jófej idetévedőnek. :P


2014. máj. 10. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Bates Motel, Hannibal, Twin Peaks, American Horror Story, A Birodalom, esetleg Dexter.
2014. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont akartam írni még, hogy az American Horror Story sem kell. :$ 1. évadot láttam, jó volt de a többit egyelőre nem akarom. És köszi, utánuk nézek!:)
2014. máj. 10. 16:28
 3/9 A kérdező kommentje:
A Bates Hotel jónak tűnik így előzetes alapján. És fiatal a főszereplő fantasztikus! Ilyet még!:D
2014. máj. 10. 16:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Buffy(az eleje még elég gagyi, 2. évad közepétől, 3. évadtól jobb a színvonal), Angel, Supernatural
2014. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Buffy & Angel fan vagyok ergo láttam vagy ötvenszer :D Supernaturalt még nem, régóta gondolkodom rajta..
2014. máj. 10. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Helyes;)


Szerintem próbáld be, általában a Buffy-Angel fanoknak be szokott jönni. Ott is nagyon szépen kinövi magát a sorozat, de már az elején is jó volt, csak azért évről évre emelték a színvonalat. Én az 5. évadnál befejeztem, mert eredetileg akkorra tervezte a lezárást a sorozat készítője, akkor a showrunner el is ment és átvette valaki más a staféta botot, azóta elvileg esett a színvonal de még mindig stabil és vállalható.

De tényleg, én 1-5-ig nagyon ajánlom, szerintem ott tökéletes befejezése is lett volna.

2014. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, lehet majd belenézek. :)
2014. máj. 10. 17:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Na elkezdtem a Bates Motelt huhú imádni fogom XD
2014. máj. 10. 19:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Misfits, Amerikai horror story, The 100,
2014. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!