Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?...

Savannah :) kérdése:

Mi ennek a filmnek a címe? (több lent)

Figyelt kérdés
Már nagyon régen láttam egy filmet de nem emlékszem a címére csak homályosan h mi van benne. Arról van szó hogy van egy intézet vagy valamilyen kórház szerű épület ahol különleges képességekkel rendelkező gyerekek, felnőttek vannak. Az egyiknek az a képessége hogy ha egy másik képességgel rendelkező közel megy hozzá akkor elveszti az erejét. Néhány ilyen fellázad és ki akar jutni, és van egy lány is aki meg akarja védeni a képességelszívót de persze ezzel elveszti az erejét. Van egy olyan rész is benne hogy egy nagyon erős ember töri át sorban a szobafalakat de amikor közel kerül akkor elveszti. Vagy valami ilyesmi. A képességelszívó az asszem kopasz és a falak fehérek a szobájában. Nagyon régen láttam és többre nem emlékszem.

2014. máj. 11. 10:59
 1/3 Diego93 ***** válasza:
"X-men" a film címe. Amit pedig alul írtál a kopasz srácról az meg pontosan a "X-men 3 - Az ellenállás vége" című filmben van benne. :)
2014. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az, az x-men összes részét láttam és nem az. És tényleg már nagyon régen láttam aazt a filmet. De köszi :)
2014. máj. 12. 17:10
 3/3 anonim válasza:
Pedig amit leírtál az tényleg az x-men 3 esetleg googlizz rá. :)
2014. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!