Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók SPOILER. Ez nem...

Vámpírnaplók SPOILER. Ez nem furcsa egy kicsit? (videó)

Figyelt kérdés

Szóval ugye (SPOILER) Stefan az előző részben (5x21) meghalt. Itt a 5x22. rész előzetese: [link]


Nem fura egy kicsit, hogy Damon-t és Elenát egy kicsit sem viselte meg Stefan halála?



2014. máj. 13. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy Caroline megpróbálja eltitkolni, vagy túl vannak a nagy síráson és megpróbálják visszahozni őt...szerintem
2014. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kedves97 válasza:
szerintem nem tudják hogy meghalt mert ugye ők elmentek valahova ketten és úgy volt hogy Stefan Caroline és Bonnie utánuk megy, vagy találtak rá módot hogy visszahozzák és azt próbálják ilyen keményen elérni és nem siránkozni :)
2014. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2014. máj. 14. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát a teljes részt nézve, nem úgy tűnt, mintha Elenát megviselte volna Stefan halála. Damon vágott két fájdalmas, szemforgatós pofát és ennyi volt. Nekem jobban tetszett volna, ha ezt egy kicsit kibontják, szerintem nagyon elkapkodták ezt a mentsük meg a várost, hozzunk vissza mindenkit dolgot. Engem sem a Stelena, sem a Delena szerelmi szál nem izgat, jobban szeretem a két tesó kapcsolatát boncolgató jeleneteket. Damon részéről még nem igazán láttam normális érzelmi megnyilvánulást, kivéve a szerelmi dolgait. De a tesójával kapcsolatban mindig olyan furára sikerülnek a dolgok.
2014. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!