Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek? A...

Nlorant82 kérdése:

Mi a címe ennek a filmnek? A főszereplő egy férfi akinek van egy madara (sólyom vagy sas) a vállán ül általában maga a film a sivatagban játszódik és a férfi vak és van egy szerelme aki egy barlangban él

Figyelt kérdés
több nővel együtt de aki bemegy ebbe a barlangba az állítólag megvakul de a férfi be tud menni mert ő vak ebben a barlangban van egy UFO (idegen űrhajó) és kiderül a történet végén hogy a nők mind földönkívüliek a férfi szerelme is a férfi megjavítja az űrhajót a szerelme meg vissza adja a férfi látását ezt a filmet a 80 as években láttam! Sajnos nem tudom a címét!

2014. máj. 14. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Majmok Bolygója 2?
2015. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem! A filmben nincsenek majmok egy sivatagban játszódik és megismerkedik a nővel aki több nő társaságában él egy barlangban ezek a nők fekete ruhában vannak és ezek mind idegenek de embernek látszanak csak a végén derül ki hogy földönkívüliek mikor a férfi megtalálja az űrhajójukat ez akkoriban volt a tvben mikor még csak az MTV1 és MTV2 volt fogható én mondjuk néztem a SAT1 et meg a PRO7 et meg az RTL is de ez magyar adón volt! Ez egy fantasztikus film! Nem valami nagy szám de nekem tetszett a film! Gyerekként láttam!
2015. febr. 3. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Így most nincs ötletem. Esetleg nem volt benne olyan színész akit ismersz? úgy végig nézhetnéd a filmjeit az imdb-n, úgy ráakadhatnál. Gondolom amerikai film lehet.
2015. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!