Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért forgatták le a Csodálato...

Miért forgatták le a Csodálatos Pókembert, ha egyszer már Tobey Maguirevel lement 3 rész?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ez nem ugyanaz a Pókember, hanem egy másik. "Képregényhűbb."
2014. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert a Marvel karakterek filmjei nagyon felkapottak lettek(bosszúállók, és azok tagjainak külön-külön filmjei). Így megnézik ezt is. Persze mindenki boldogabb lenne, ha nem a Sonynál lenne a Pókember filmek joga, és mehetne a többi barátjával világotmenteni.
2014. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pénzt akarnak.
2014. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Warren Scott ***** válasza:

Mert mindenképpen le akartak húzni még egy rókabőrt a jó öreg hálóvetőről, meg még egyet és még egyet. Pont úgy ahogy #2 is mondta.

Meglovagolták vele a szuperhősők újabb aranykorát.

Persze ha Joss Whedon rendezte volna az új szériát, biztos lenne is értelme és szerethető volna.

Ez a legújabb pókember srác viszont. Eh. Nem tudnám elképzelni, hogy mondjuk a bosszúállókkal vállvetve menti a világot. Ellentétben a Tobi féle pókemberrel a harmadik rész vége után. Ott és akkor a karakter beérett a három film folyamán arra, hogy valami nagyobb dologba keveredjen. Kicsit úgy mint Tony Stark is összekapta magát.

2014. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam valahol, hogy elvileg a Tobey McGuire félét akarták folytatni 4. és 5. résszel, de Toby nem akart vállalni több részt, így azt abbahagyták és elkezdték elölről az egészet.

A szimpla színész csere még rosszabb lett volna szerintem, így talán jobb is, hogy elölről kezdték, és kicsit sötétebbre/komolyabbra vették a figurát. Meg ahogy az előttem szólók is írták, ez sokkal képregényhűbb, mint az előző trilógia.

2014. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az tény hogy igy a legjobb hogy megint előlről kezdték,bár a kettőben sajna meghal a csjszi ,az sajnálom mondjuk,de meglátjuk majd!! ;). :D
2014. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!