Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem volt nagyon...

Csak szerintem volt nagyon szar az Arrow 2. évad befejezése?

Figyelt kérdés

Először pisztollyal lőtték Slade embereit és azok meg se torpantak, úgyanúgy mentek tovább, mintha semmi se történt volna. Aztán a nyílvesszők simán beléjük álltak és egyből összeestek, attól függetlenül,hogy hogy találták el őket...

Aztán ott van Slade, aki az elején folyamatosa a maszkban volt, hogy nehogy betudják neki adni az ellenszert, de aztán a végén levette a maszkot. Plusz korábban még a robbanószert is kiszagolta, fejlettebbek lettek az érzékszervei stb., de Felicity simán belevágta a tűt a nyakába...

És végül a Slade vs Oliver harcot fájt néznem. Slade a szigeten és a 2.évad során is elég kemény volt,ha harcra került sor, most viszont úgy mozgott, mint egy öregember és hamar kidőlt. Először arra gondoltam,h mivel megkapta az ellenszert, ezért átmenetileg rossz fizikai állapotba került mellékhatásként, viszont Roy is megkapta, akibe ráadásul folyamatosan mérget is juttattak, neki mégse lett semmi baja...

Sztem nagyon szánalmas befejezés lett.



2014. máj. 16. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett :D
2014. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 someoneelse ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem értetted meg "nyílvesszők" lényegét.Nézd meg újra és ne tegyél fel ilyen szánalmas kérdéseket amiktől úgy néz ki hogy meg sem nézted.
2014. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az akkor is hülyeség,hogy egy robbanás kb. meg se karcolja, de egy nyílvessző simán átüti.
2014. aug. 19. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:

egy csomó érvelésed elég szar.

a nyíltól azért estek össze mert ellenszer te fasz.

a nyilak a golyó álló mellényen is átmennek...

a maszkot azért vette le mert mondjuk ugy elég hülyén nézett volna ki a drámai beszélgetés.

Felicity azért tudta a nyakába szúrni mert nem számított rá.(gondolom egy tűnek nincs szagaxD)

2014. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!