Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc hannibál...

Melyik a kedvenc hannibál részetek? Az első és a második évadból

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A mostani 2. évad 12. rész az durva lett amikor levágja a pasi az arcáról a bőrt és eteti vele a kutyusokat :)
2014. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is pont most néztem meg a 2. évad 12. részét. Hát... eléggé durva, mondjuk szerintem a legdurvább még mindig az volt, amikor az a néger férfi felkelt a "színskála" közepén, és leszaggatta magáról a bőrt. Amúgy nincs kedvencem. 15/L
2014. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább kedvenc gyilkosságaim vannak, tehát gondolom a kedvenc részeim is ezek:

1. Első évadban a néger hegedűművész az áldozata gégéjén lenyom egy csellónyakat, majd játszik az áldozat hangszálain. Ezt nem látjuk, csak amikor Will rekonstruálja az esetet, de az valami zseniális!

2. A gyógyszerész pasi gombaültetvénye az erdőben

3. Az emberekből készült totemoszlop a tengerparton


A második évadból nemigazán van kedvencem.... illetve a színpalettás sorozatgyilkos mesterműve az tényleg lenyűgöző volt!

2014. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én a nőt is bírtam aki méhkast csinált a pácienseiből, és a mézt elrakja ami belőlük termett, de a totem oszlop is jó volt, és a "színskálás" is.
2014. jún. 8. 22:52
 5/6 Lestat_626 ***** válasza:
Az első és a második évadból is a 7. rész. :)
2014. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
AZ első évadból az a rész amikor amiben a hegedűs emberrel verekszik *o* (Fromage). A másodikból a 12. (Tome-Wan) és persze az elképesztő évadzáró a Mizumono :333
2014. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!