Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Anakin Skywalker vs Luke...

Anakin Skywalker vs Luke Skywalker?

Figyelt kérdés

Képzeljünk el egy paradoxon helyzetet ahol az ereje teljében lévő Anakin harcol fénykardjával, ugyancsak az ereje teljében lévő Luke Skywalkerrel.

Szerintetek ki győzne?



2014. máj. 20. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem Anakin :D
2014. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 DEXTER22 válasza:
90%
Anakin :D
2014. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Luke részéről a tréning nagyon későn kezdődött, szóval évek gyakorlata hiányzik. tizen-huszon évesen kezdett csak el bénázni olyasmivel, amit anno az akadémián a 6-8 éves kiscsávók tanultak.


Anakin viszont mentálisan krepa, már jóval a felesége halála előtt. Arrogáns, türelmetlen és gyerekes. Ha az ellenfél ezt ki tudja haszálni ellene, akkor is győzhet ha kaszabolni történetesen nem tud olyan jól.

2014. máj. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Warren Scott ***** válasza:

Ereje teljében lévő Luke alatt a Jedi visszatér film végén lévő állapotot érted?


Ha igen akkor Luke kapja a szavazatom, bár nagyon kemény menet lenne és csak egy hajszállal nyerné az összecsapást.


Ha csak a vívási tudást nézzük, akkor Anakin előnyben van, és a robbanékony stílusa valamint a rendes Jedi tréningje miatt is, viszont Luke a Jedi visszatér végén már "érti" is az Erőt, nem csak használja és jóval összeszedettebb.

2014. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettő közül Luke. Hiába gyakorlottabb Anakin, ha túl impulzív és meggondolatlan. Obi is ezért kaszabolta le a végtagjait. Luke valamivel meggondoltabbnak tűnt, nagyobb az önuralma.

Egyébként meg Kyle Katarn :)

2014. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

anakin sokkal képzettebb,nagyobb a harci tapasztalata,simán legyőzné.

hozzá képest luke csak egy padavan.

vaderként a midiklorian száma közel 50%ot csökkent a végtagok hiánya miatt,hiányzó perifériás látás,ezért lett legyőzve.

2014. jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fú.


Anakin a harmadik részben, és Luke a 6. részben. Én is csak azt tudom írni, amit az előttem levők. Anakinnak jó vívótechnikája van, de viszont az érzelmei eléggé labilisak, forrú fejű. Viszont Luke technikája annyira nem jó, mint az apjának, de jobban ismeri az erőt, mert Yoda tanította, és a Jedi Visszatérben már egy higgadt Jedi.


Hmm.. Olyan viadal lenne, mint a 3. részben, csak kék fénykard kontra zöld fénykard párbaj. :-D

2014. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
76%
George Lucas azt mondta hogy Luke-ot gondolta és teremtette a legerősebb jedilovagnak, a 6. rész után rengeteget fejlődik, sokat erősödik és kapcsolatba lép a sötét oldallal is. Ezzel szemben ha Anakint nézzük, ugyebár ő csak addig élt még Vader fel nem emésztette, ő akkor volt a legerősebb. Mindezek mellett Anakin karaktere nekem jobban tetszik és én rá szavaznék :)
2014. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Darth Bane/vagy Darh Revannak Anakin, Luke Skywalker két villámszórás lenne :D
2014. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Otto Skorzeny :)
2016. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!