Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jól sikerült a The Walking...

Jól sikerült a The Walking Dead szinkronja, érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindent eredeti nyelven érdemes nézni.
2014. máj. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel! :)
2014. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%

Hülyeség amit az 1. írt

Ha feliratosan fogod nézni nem fog tetszeni mert furcsa lesz.

Az én haverom szinkronosan kezdte el nézni megnézett 1 feliratos részt és nem jött be neki, nekem meg szinkronnal volt furcsa...

2014. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már 3 és fél évadot megnéztem, mire kijött a szinkron. Most már feliratosan nézem végig, mert megszoktam a szereplők hangjait. Rick szinkronhangja jó, de nem illik Rickhez. Szerintem.
2014. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A második évad feléig feliratosan néztem, de átszoktam szinkronra. Imádom a szereplők eredeti hangját, de szerintem nagyon jól sikerültek a szinkronok, főleg Rick és Hershel, de a többiekkel is meg vagyok elégedve. :)

2014. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én szinkronosan jobban szeretem mert úgy biztosan tudok figyelni mindenre. Sajnos mikor feliratosan nézem sokszor kimaradnak részletek mert magával ragad a film és nem figyelek a feliratra ha pedig arra figyelek akkor meg a képre nem tudok koncentrálni. De az egyik ismerősöm meg eredeti hanggal szeretni. Szóval ezt neked kell eldöntened.
2014. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ÉN szeintem aki szinkronnal nézi az azt szereti, aki meg a feliratost nézi annak a személynek az tetszik. én 1 részt néztem meg magyarul ,de azt mondtam magamnak hogy b*sza meg én inkább várok 2 órát mint hogy még egy percet magyarul nézzek de hershelnek meg lorinak jó a hangja meg milyen parasztok hogy angolul azt mondják járkálok a magyarok meg kóborlónak nevezték el (kóborolni a kutya szokott) mikor az a cím ,hogy WALKING DEAD és ez tény meg amitől idegbeteg lettem az glenn hangja .
2014. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!