Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hová tűnnek a Jóban rosszbanbó...

Hová tűnnek a Jóban rosszbanból azok, akik csak "keveset" szerepelnek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. Detre Cintiára, Alexa drogos öccsére Olivérre, Búzára, vagy a köcsög tégla főrendőrre...csomó ideig benne voltak, most meg sehol senki. Pedig pl. a mosóporos szál nem is lett rendesen elvarrva, mégis elfelejtették.

Miért? (:D)



2014. máj. 22. 08:10
 1/2 anonim válasza:
Általában így van ez a sorozatokban, én az Éjjel-Nappal Budapestet szoktam nézni, de egy évvel ezelőtt néztem én is a J-ban rosszbant. (Az É N B-ben is így van. )Amugy sehova nem tűnnek, csak egyszerűen nem tudnak több szerepet adni nekik, gondolj bele mi lenne ha minden mekkékszereplő benne lenne az összes részben. Nem tudnak több történetet kitalálni velük. De azis lehet, hogy maguktól léptek ki, megunták...
2014. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jogos.:)

De pl. mikor ellaposodik a sorozat előhozhatnák őket, és a Jb sokszor lapos.:) Pl. a Jenő körül se sok minden történik, pedig neki Búza meg a tégla csávó ellenségei, de kihagynak ilyen lehetőséget.

2014. máj. 23. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!