Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeritek ezt a filmet?

Ismeritek ezt a filmet?

Figyelt kérdés
Láttam régebben egy filmet, az elejét nem, de ami megmaradt belőle hogy 2 civilizálatlan kan és egy gyereken akart segíteni egy nagyon szép és kultúrált csaj szolid öltözékben, és a végén a két kan úgy nézett rá, lehemperegtek vele a dombon és megerőszakolták azt, a gyerek meg végignézte, és mikor elment volna a csaj, akkor fejbevágták valami kődarabbal.. aztán a csaj családja rájött erre mikor ottvoltak őnáluk, és a 2 kant megölték, és a gyereket is a falhoz vágták, bár azt próbálták a család női tagjai védeni.. Linkeket vagy tippeket kérnék a filmel kapcsolatban mert a címét sajna nemtom..

2014. máj. 22. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy írtad volna végig, hogy "2 kan", akkor még meg is keresném neked.
2014. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem az utolsó ház balra? Nekem az ugrott be róla.
2014. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nemtudom, majd utánanézek.. Első kommentelő: azért írtam a "kan" jelzőt a 2 hímre, hogy jelezzem vele a civilizálatlanságukat.
2014. máj. 22. 22:58
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, az a válaszom hogy nem! Nem az általad megadott tipp az, amire gondoltam, az túlságosan modern már ahoz képest, és nem is horror volt, mint az ajánlatod.. Amire én gondolok film, az sokkal régebbi időket idéz, ahol hosszú szoknya volt a divat, szemérmesek voltak az emberek(a nő kezének megfogása is bűn volt)(lásd: Váratlan utazás) és kb olyan házak voltak mint az "Indul a bakterház"-ban.
2014. máj. 23. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!