Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttam gyerekoromban egy...

OOKojakOo kérdése:

Láttam gyerekoromban egy horror filmet de nem emlékszem a címére csak hogy miről szólt. Tudnátok segíteni? A történet a sivatagban játszódott pár fiatal ki ment és egy fekete terepjárós ürge akinek csak a lábba látszott a filmben mindet kinyírja.

Figyelt kérdés
Úgy kezdődik a film hogy megy egy aszem piros furgon a sivatagban de nem vezeti senki mivel a platón szexel egy fiatal pár a gázt meg egy bőrönd vagy tégla nyomja így kezdődik a film.Aztán különféle módszerekkel nyírja ki őket szét tépi a terepjáróval vagy be ássa nyakig a földbe és egy kézigránátot tesz le a feje elé stb ... Szóval aki meg tudná mondani melyik film ez és honnan tudnám meg szerezni annak meg köszönném ... Régi film lehet 80 as 90 es ...

2014. máj. 22. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a film címe Mirage.
2014. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meglett a film címe? Megnézném én is...
2020. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!