Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi törtét Dean-nel az Odaát...

Mi törtét Dean-nel az Odaát 9. évadjának befejező részében?

Figyelt kérdés
Nem egészen világos, hogy most hogy lett belőle démon...

2014. máj. 22. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

nekem se teljesen. valami olyasmit magyarázott Crowley, hogy az Első Kard tartja életben. És hogy Káin is meg akart halni, de ezek szerint démonná vált, mert a tetkó+kard kombó nem engedte meghalni.


de hogy ezek után mi lesz Deannel... sejtettem már a vége felé, de ez akkor is morbid kicsit, hogy démon lesz...


még arra gondoltam, jobban tennék az írók, ha elütnék ezt a cliffhangert azzal, hogy Crowley valamelyik démonja megszállta Deant, hogy meggyógyítsa (?), mint Samet Gadriel. Bár ez elég logikátlan és valószínűtlen.

2014. máj. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már komolyan annak örülnék a legjobban ha valamelyikük véglegesen meghalna. Még ha csak simán feltámadt volna az oké, de hogy egyből démon lett... Ez túlzás szerintem.


Köszi a választ :)

2014. máj. 23. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha valamelyik meghalna, vége lenne a sorozatnak, azt pedig nem szeretném :)
2014. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Drachen ***** válasza:
83%
Az Első Kard miatt lett belőle démon, méghozzá nem is akármilyen hanem vélhetően, egy olyan erős és ,,tiszta" démon mint a Pokol Lovagjai. Megjegyzem, Crowley helyében, amint Dean felébredt, elhúztam volna onnan, mert drága vadászunk anno megígérte, hogy Abaddon után ő következik... :P
2014. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mivel Káin is Lovag, így Deanből is az lett.

Crowley meg nem szokott beijedni senkitől sem. Dean emberként akarta megölni, most nem biztos, hogy így lesz majd.

2014. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

És szerintem először ő magának is elég nehéz lesz feldolgozni hogy azzá a lénnyé vált, ami megölte az összes szeretteit, és szinte egész életében ezeket üldözte. Szóval nem hiszem hogy az lesz az első dolga hogy rátámad Crowlyra. Kivéve ha nem fogja tudni magárol mivé lett amit kétlek.


Egyébként én is kicsit morbidnak érzem, pont az előbb leírtak miatt. És remélem hogy Sam megoldja valahogy hogy újra minden a régi legyen mert szintem megunhatatlan volt a sorozat így is hogy emberek voltak.

2014. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dean lett az új Káin....
2014. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nehogy azt higgyétek, hogy démon marad :) Két lehetőség van, vagy tényleg átváltozott, és akkor az évadnyitóban, vagy legkésőbb 4-5 részen belül visszaváltozik, vagy az lesz, hogy most még csak elkezdett átváltozni, megy majd a dráma évad végéig, ahogy egyre jobban elborul majd az agya, aztán az utolsó egy-két részben persze megoldják. :)
2014. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Káin pecsétje miatt lett démon, az tartja benne az életet, ha lehet azt annak nevezni :/
2014. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gömb3 válasza:

Káin pecsétje nem engedte, hogy Dean meghaljon, és még rá a pecsét nem csak vissza hozta hanem még démonná is. De mi is fog történni Deannal?

SPOILER!!!!!

Dean a 10. évad 3-4. részében Cass és Sam vissza változtatja emberré de utána Káin pecsétje elkezdi deant "szörnyeteggé" tenni

2017. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!