Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Értette vki a Gonosz Halott...

Értette vki a Gonosz Halott c. filmet?

Figyelt kérdés

Az oké h Mia halálával megvolt az az 5. áldozat, de ki volt az a hulla csaj aki kijött a földböl? Talan az akit az elején megölt az apja? Az a baj h semmi elõzménye nincs. Nem kell h szájbarágós legyen, de ez is zavaró h nem egyértelmû. :/

A film végén beszél vmit a pali h elszabaditott valamit, de gõzöm sincs h konkrétan mit tett (ami esetleg azt eredményezte h megszállta a lányát).

Valaki esetleg vmi elfogadható magyarázot tud adni?

Igen, a 2013as remakerôl beszélek.



2014. máj. 23. 19:02
 1/8 anonim válasza:
Én teljes mértékben értettem
2014. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ez remek de kevés... "Valaki esetleg vmi elfogadható magyarázot tud

adni?"

2014. máj. 25. 07:22
 3/8 anonim válasza:
a lényeg,hogy mikor felolvasták a könyvet egy lélek féleség szabadult el és az első emberbe akit talált beleköltözött.
2014. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ez oké, megvan. de a kérdéseimre nem kaptam valaszt : " de ki volt az a hulla csaj aki kijött a földböl? Talan az akit az elején megölt az apja? A film végén beszél vmit a pali h elszabaditott valamit (ami esetleg azt eredményezte h megszállta a

lányát)."

2014. jún. 8. 22:46
 5/8 anonim válasza:
ha arra gondolsz aki a végén megmenekült az volt az akit az elején megszállt az a gonosz lélek.ha a gonosz csajra gondolsz az csak a lélek volt annak a testében.
2014. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Alex -.- ne nézz már hülyének :/ tudom ki menekült meg, tudom h megszállta az elején, ô Mia. Nem is egyszer megnéztem a filmet, nem vagyok emnyire sötét.

Magát a 'gonosz lelket' nem értem, mert semmit nem tudunk róla, h ki õ és mi van vele. Arról sem h mi az amit elszabadított a fickó aki az elején felgyujtja a lányát. A legvégén beszél mikor az írások mennek.

2014. jún. 28. 15:02
 7/8 anonim válasza:
Azt hogy a szellem kivopt nem lehet pontosan tudni,de valószínüleg az elején meghallt csaj szelleme.
2014. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem. Az a lány is már megvolt szállva, azért ölte meg az apja. Tuti nem õ volt az aki elindította ezt a folyamatot.

De mindegy is. Nem a történetre fektették a hangsúlyt, amit sajnálok, mert lehetett volna jó film is a sok szeméthalmaz között :/

2014. júl. 9. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!