Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus, vicces, tini filmek?

Romantikus, vicces, tini filmek?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kérdés van , de már végig néztem az összeset és mindegyik ez az alap amerikai vagy disney szerelmes film volt...Tudnátok olyan filmet írni ami nem az ilyen kiszámítható, "ha nincs más jó ez is" film ?Nem sokára itt a szünet szóval ha valaki tud akkor ilyen nyári vakáción megismerkednek, és az az igazán magával ragadó film ....Köszönöm előre is..: )

2014. máj. 25. 00:16
 1/2 anonim válasza:

Láttad már a Grease című filmet? Régi, még édesanyám korában számított nagyon híresnek, akkoriban mindenki látta. Romantikus, itt is nyáron ismerkednek meg, és musical :) nekem bejött..

Ha viszont esetleg nem szereted a régit, van egy egész listám romantikus filmekből, válogass:

Szerelmünk lapjai

3 méterrel a felhők fölött 1-2

Igazán szerelem

Ház a tónál

Az időutazó felesége

Időről-időre

Végtelen szerelem (2014)

Hétmérföldes szerelem

Holiday

Minden kút Rómába vezet

Sárga zsebkendő

A bátyám cipőjében

Lesz ez még így se

Édes November

Bárcsak..

Mindörökké szerelem

A kabalapasi


Remélem tudtam segíteni :) jó filmezést!

2014. máj. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Leónetta-Lolita válasza:

Alkonyat

Újhold

Napfogyatkozás

Hajnalhasadás 1. rész

Hajnalhasadás 2. rész

Bajos csajok 1-2

50 első randi.

stb....stb...stb..

2014. nov. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!