Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért vált példaképpé Katniss...

Miért vált példaképpé Katniss a lázadók szemében az Éhezők viadala című sorozatban?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen miért robbant ki lázadás?...most néztük meg a második részét de az elsőt még nem láttuk...és ez nekünk nagyon tetszett és ha lehetőségem van rá akkor megnézem az első részt is csak ez így nem világos...

2014. máj. 25. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert szembeszállt a Kapitóliummal. Az első rész végén megtudod, hogy milyen formában.
2014. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ez most sokat segített....xD
2014. máj. 25. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
-_- Akkor nézd meg az első részt ember, utána küldd az XD-det.
2014. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mivel nem tudom megnézni egyenlőre,gondoltam leírja valaki addig -.-
2014. máj. 26. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:

*****

Szerintem is nézd meg. Aztán utána nézd újra a másodikat ;)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dorina2468 válasza:
Én olvastam is és néztem is az Éhezők viadalát. Én is azt ajánlom hogy elöszőr az 1. aztán a 2. részt nézd meg/olvasd el . Azért példakép mert az első rész végén az arénában azzal hogy megeszi a bogyókat a kapitolium ellen "megy" tudta nélkül.A beszédeivel is lázítja a tömeget akaratán kivül. De ha nem láttad/olvastad az 1. részt hiába magyarázom nem fogod érteni :)
2014. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bátorsága imponált szerintem az embereknek, hogy szembe mert szállni a Kapitóliummal. Ez reményt adott az embereknek.
2014. júl. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!