Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz a Violetta 2. évadában?

Mi lesz a Violetta 2. évadában?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvastam róla de ami nagyon érdekel azt nem tudtam meg. Violetta és Leon újra együtt lesznek? Mi lesz Violetta és Diego között? Miért megy el Tomas? German végül kit vesz feleségül vagy kivel lesz együtt?

Ha jól tudom akkor szeptember 22.én kezdik adni a Disneyn a 2.évadot. És lesz 3.évad is. Szerintetek azt is fogják adni a Disneyn? Én már nagyon várom. :)



2014. máj. 25. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
szia hát nem biztos hogy midenre fogok tudni válaszolni de megpróbálom :D nos violetta és leon együtt lesznek igen de lesznek még bonyodalmak mert ugye diego (új karakter) szerelmes lesz violettába és fognak is járni de végül leon és francesca lebuktatja őket (diegot és ludmillát) mivel kitaláltak valamit h távol tartsák leontól..stb szal előszőr leonnal majd diégoval és utána pedig megint leonnal lesz . tomas asszem azért megy el mivel a csókuk után rájönnek mind a ketten hogy csak a barátot keresték egymásban és ezért visszamegy a szüleivel spanyolba valami ilyesmi de ezt csak itt mondták páran. German ugye szakít jade-el és egy esmeralda nevű nőt akar elvenni de végül nem veszi el.azt nem tudom h fogják e a dni a 3. évadot, de készül már az is ...remélem valamiben tudtam segíteni de küldök eg videot is ha jobban összefoglalva szeretnéd amiket én leirtam. nézd meg lehet hogy olyanok is vannak benne mint amik itt érdekeltek: :D : [link]
2014. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. máj. 26. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!