Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem fura Az America...

Pc játék33 kérdése:

Csak szerintem fura Az American Horror Story-ban hogy néhány évadban ugyan azok a szereplők de a történet más meg máshogy hívják őket?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ez az egyik legérdekesebb része a dolognak, hogy a színészek mennyi különböző arcukat mutatják :) Szeretem azt gondolni, hogy egymás reinkarnációi, mivel pl. az Asylum a múltban játszódik valamennyire.
2014. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ere edig igy nem is gondoltam de ténleg érdekes!
2014. máj. 26. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem fura, én például nagyon örülök neki. A legdurvább az egészben, hogy sosem jutott eszembe például Jude nővért nézve, hogy "Jé, Constance apácaruhában.", mert annyira jól játszák a szerepüket, hogy ilyenekre egyáltalán nem gondol az ember.

Szerintem az a fura, hogy vannak visszatérő elemek az évadokon keresztül, például a 2. és a 3. évad is egy Sarah Paulsonnal való interjúval végződött.

Amúgy szerintem nincs American Horror Story Jessica Lange és Evan Peters nélkül, úgyhogy remélem is, hogy nem lesznek színészcserék.

2014. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!