Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti nem hiányoljátok ezeket a...

Ti nem hiányoljátok ezeket a Vámpírnaplókból?

Figyelt kérdés
Imádom a sorozatot, mindig is imádtam de nekem van 2 nagyobb hiányosság benne. Az 1.: annyira sajnálom, h Kathrine meghalt és én vele kapcsolatban azt hiányoltam,h Elenával egyszer igazán megviccelhették volna a Salvatorékat h melyikük Elena és melyikük Kath. Nekem ez tökre tetszett volna.A 2.: fellángolhatna megint a Stelena szál nem? Nekem ez a Delena annyira erőltetett, én amúgy is Stelenás vagyok,de remélem a 6. évadban lesz még Stelena! Egyetértetek velem? Várom a válaszaitokat! :)
2014. máj. 27. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Erőltetett? az egész ötödik évad erőltetett volt... amíg volt Klaus legalább néha élvezhető volt, de most már egy nyáltenger az egész.
2014. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt hiányoltam, hogy az egyes szálakat elég hamar rövidre zárták, pl. Silas, Amara, vagy az Utazók, jobbat is ki lehetett volna hozni ebből. Illetve szeretnék több Salvatore tesó jelenetet látni, amikor lelkiznek egymással. Ez az Elena utáni nyavalygás eléggé idegesítő. Az utolsó részben pedig tök fura volt Damon reakciója a tesója halálára, nem igazán hatotta meg, legalábbis nekem nem tetszett ez a jelenet. Én inkább azt bírnám, ha Elena küzdene Stefanért, a fiú meg tojna rá.
2014. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, hogy elvitték egy teljesen töketlen szar irányba, unalmas fos, semmi keménység nincs benne már.
2014. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat! :) valamilyen szinten egyet értek az összes válaszolóval de úúú igen az olyan jó lenne ha végre a kis r*banc Elena hajtana Stefanért és ő meg tojna rá Xddd
2014. jún. 13. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!