Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter 6. (film)! Mit...

Harry Potter 6. (film)! Mit nevet a srác amikor Draco azt mondja: "Jövőre nem fogok ott unatkozni veletek bűbájtanon"?

Figyelt kérdés
Amikor a vonaton utaznak és Harry a perui instant sötétségport használja, abban a jelentben, nem értem, mi ezen vicces. Angolul valami viccesnek hangzik amit nem tudtak lefordítani magyarra?

2014. máj. 27. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel Draco tudta,h mi fog történni, tehát h bejutattják a Halálfalókat a Roxfortba, neki pedig megkell ölnie Dumbledoret, így nem nehéz kitalálni.

Draco és a társai tudták mi fog történni, a többiek nem.

2014. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy Draco miért mondja, hogy nem fog már ott unatkozni, azt nem értem, hogy a srác aki vele szemben ül, az miért nevet ezen.
2014. máj. 27. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem emlékszem,h ki volt az, de ha Mardekáros, akkor ő is tudta,h mi lesz: Voldemort eljön és elintézi a sárvérűeket meg mindenkit, aki ellenzi őt, és ezt viccesnek vélte egy olyan, aki Voldi oldalán áll.
2014. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A srác neve Blaise Zambini, ott volt Lumpsluck partiján is.
2014. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De akkor Draco miért oltja le hogy mit nevet? Azt mondja neki: meglátjuk ki nevet a végén. Bocsi nem szőrszálhasogató akarok lenni csak ezt a jelenetet tényleg nem értem. Az biztos, hogy a csaj nem tud az egész Voldemortos dologról, a srác meg akkor a kommentek alapján tud róla és nevet azon, amit Draco mond. A kérdés tehát az most már, hogy Draconak miért nem tetszik az hogy nevet.
2014. máj. 28. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát Draco gondolom azért mondja azt hogy majd meglátjuk ki nevet a végén, hogy meglátjuk, hogy ki marad életben...meg nehogymár rajta nevessen egy gyenge elméjű...szerintem...de ezt igazából én sem nagyon fogtam fel :D

2014. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nevet rajta szerintem, mert Draco nagyra van magával, hogy ő már nem fog a hűű de sz*r és unalmas Roxfortban lenni a többiekkel. Tehát nem hiszi, hogy valóban így lenne, mert Draco sokszor viszi túlzásba a dolgokat. Így kitör belőle kicsit a nevetés egy ilyen "jóólvan, persze" gondolattal. :)
2014. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez tényleg logikusnak tűnik és érthető :D Köszi szépen egyébként mindenkinek :)
2014. máj. 30. 22:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért, mert a srác nem hiszi, hogy Draco erre képes lenne, hisz mindig csak henceg, de úgyse sikerülhet az a feladat, amit rábíztak... (gondolom, még Voldemort se hitte volna, hogy képes lesz rá)
2014. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!