Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a film?...

Melyik lehet ez a film? Segítségetek kérném

Figyelt kérdés

Sok évvel ezelőtt láttam és nagyon rég keresem, de fiatal voltam és egyszerűen nem bukkanok rá erre a filmre.

Egy fiatal fiút az anyja el visz ha jól emlékszem a nagyapjához, de ő lázad ez ellen és haza akar menni. A nagyapja bele megy de csak ló háton. Amit a fiú nem tud a nagyapja súlyos beteg, fel számol mindent és elindulnak. Egy ideig néhány lovas ismerőssel is együtt hajtanak ha jól emlékszem ökröket, de a lényeg az erdőben elindulnak amerikán át az óceánig. Az anyja megtudja rendőrséggel keresteti őket. A nagyapa nem sokkal az út vége előtt meg hal. A rendőrök a srácra rátalálnak aki folytatta egyedül az utat, és végül 1 falura van a céltól(az óceántól), felugrik a lovára és a rendőrök elől váktázva eljut a célig. Azt hiszem egy zászlót is feltart ott. Az elkényeztetett srác megemberesedik a végére.

Nagyjából ennyire emlékszem, lehet benne pontatlanság,de régen volt, régen keresem, eddig nem találtam meg a címét. Remélem valaki felismeri. Nagyon megköszönném a segítséget



2014. máj. 28. 14:06
 1/9 Marika827 válasza:
Emlékszem erre a filmre,de sajnos a címe nekem sem ugrik be,de keresem addig is :)
2014. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy emlékszel, remélem rátalálsz a címére, én egyszerűen sehogy nem találtam rá
2014. máj. 28. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán a "Hajnal első fénye"?

[link]


[link]

2014. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Marika827 válasza:
Ez az a film,igen,köszi szépen,gondolom a kérdező is örülni fog neki,hogy megtalálltad :))
2014. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen ez az, nagyon-nagyon köszönöm, régen keresem :)
2014. máj. 29. 08:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudja véletlen vmelyikötök honnan tudnám megszerezni, mert torrentes oldalakon nem találtam, eddig csak amazonon, de nem szeretném annyiért megvenni, magyarul meg még jobb lenne ;)
2014. máj. 29. 09:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem találom, sem magyar, sem külföldi oldalakon. Pedig létezik belőle legalább egy DVDRip, mert az opensubtitles-oldalon van hozzá egy angol felirat. Gondolom, csak regisztrációhoz kötött oldalon van fent, nyitotton nincs.
2014. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Marika827 válasza:
Én is kerestem mindenhol,de sehol sem találom a filmet :(
2014. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen több zárt oldalon is néztem,de nincs fenn, de már annak is örülök, hogy a címét megtudtam :)

(amazonon láttam,h dvd-n meg lehet venni, de nem tudom,h beruházok e rá)

De köszönöm a segítséget :)

2014. máj. 31. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!