Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan sorozatot mondani...

Tudtok olyan sorozatot mondani (inkább ilyen tinis, vicces) amiben sokat szexelnek? :D

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Banshee, Game of Thrones, Da Vinci's Demons, Spartacus, Homeland, Orphan Black, Penny Dreadful, Ray Donovan, Masters of Sex, Black Sails, House of Cards


Hirtelen ezek jutottak eszembe, válogass.:D

2014. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek amúgy se nem viccesek, se nem tinisek, de mind zseniális sorozatok. Ha meg 'lájtosabb'-ra vágysz, akkor ott van The 100, Mixology, Under the Dome, The Walking Dead, Breaking Bad, Blue Mountain State, Revolution, Fargo, Salem. De ezekben cici-pun*it nem fogsz látni, csak L-alakú lepedőket. Ezek közül amúgy BMS kifejezetten azex-központú és meg tinis is.


Meztelen tiniket (18 under) amúgy turi nem találsz egy sorozatban sem, annál az egyszerű oknál fogva, hogy *****nagy büntetést sóznának a csatornára, ha ilyen anyagot adnának le.


Első voltam amúgy.

2014. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Banshee az aztán minden csak nem tinis meg vicces. Bár van benne azért szex bőven. De ott sokkal inkább a brutalitás meg az erőszak a lényeg, mondjuk ettől is olyan jó, legalábbis az első évada.
2014. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írtam utána, hogy se nem viccesek, se nem tinisek. De a másik feltételnek megfelelnek, a Banshee minden epizódjával.


Első-második válaszoló voltam.

2014. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
true blood
2014. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!