Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudnátok esetleg menmondan...

Nem tudnátok esetleg menmondani ennek a filmnek a címét? Már nagyon régóta keresem, az a gond, hogy már volt pár éve, hogy néztem, de Nagyon jó film, az egyik kedvencem, egy néger srácról szól, aki rossz környéken nőtt fel de egy gazdag nő befogadja

Figyelt kérdés

DVD-n láttam, mivel szerintem új volt akkor a mozikban, és arról szólt, hogy egy eléggé tehetős nő(családja is van), befogad egy nagydarab néger fiút aki eddig az anyjával élt de nagyon rossz körülmények között. Mindenki nehezen fogadja először de aztán beilleszkedik, suliba megy, ahol kiderül hogy tehetséges rugby-s, a film végén azt is mutatják hogy egyetemre megy sport ösztöndíjjal. Nagyon önzetlen, kedves, udvarias fiú, és egy megható jelenetre emlékszem ami pont bizonyítja, hogy mennyire lelkiismeretes, és önfeláldozó, mivel a jelenetben kap egy kocsit, és elmennek az "öccsével" egy próba körre, és nagy nehezen megengedi a kisfiúnak, hogy elől üljön, de nagyon jól elszórakoztak és nem vett észre egy tolató kocsit, ezéert azt hiszem belementek. Tudta a srác, hogy elől légzsák van és ha az kinyílik akkor komoly baja lehet tőle a kisfiúnak, ezért magára nem gondolva a saját kezével(ami mellsesleg csúnyán megsérül), megfogja a légzsákot, és így a kis fiú egy karcolással megúszta az egészet. Ott értetlenkedett a tűzoltós, hpgy miártz nem lett a légzsákkal, és utána észrevette a nő a sebeket a srác kezés, és tudta, hogy megmentette majdhogynem a fia életét, de még íghy sem mert a szemükbe nézni(a néger fiú) a bűntudattól. Elég hosszú lett a leírás sajna, de nagyon szeretném megtalálni ezt a filmet, úgyhpgy hálás lennék ha valaki esetleg tudna segíteni

Köszi előre is :)



2014. máj. 29. 21:34
 1/3 anonim válasza:

A szív bajnokai, és amerikai foci nem rögby :)

amúgy igaz sztori Es a Ravens-be ment a srác

2014. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem ugyanaz a kettő? O.o azért írtam azt mert rövidebb, nah mindegy :D amúgy nagyon nagyon szépen köszönöm, nem gondoltam volna h meglesz, ezer hála :)

amúgy nem emlékeztem a színészekre és hát nem így képzeltem őket, fura szereposztás de a film attól még nagyon jó

2014. máj. 31. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!