Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek túlértékeltek a...

Szerintetek túlértékeltek a Marvel filmek?

Figyelt kérdés

És ha igen akkor miért.

Szerintem nagyon túlértékeltek az új X-men filmeken kívül semmi nagy cucc a többi középszerű.



2014. máj. 30. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én az x-men filmeket sose néztem meg, de a vasember első két része nagyon jó volt, mint a bosszúállom és a Thor is :)
2014. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik annyira a bosszúállók egyszerű popcorn mozi egyszer nézős, a színészek nem a legjobbak, a karaktereknek a több mint a fele kidolgozatlan, a zenék középszerűek vagy rosszak, a harcok közepesek, szerintem a bosszúállók egy 10/6-os film.
2014. máj. 30. 21:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem túlértékeltek. manapság a legjobb szórakoztató filmek. Vicces, látványos, van értelmes sztorija és még egy kis mondandó is szorult néhányba. A probléma szerintem ott van, hogy nem tudod mit nézel. Ez a popcornmozi csúcsa. Nem-popcornmozi kategóriában nyilván nem jó, mert nem abba a kategóriába tartozik.

Persze téged személy szerint nem ismerlek, de mikor valakinek nem tetszenek a nagyon népszerű filmek, akkor általában itt van a gond. Az Ötödik Pecsét akciófilmnek nagyon rossz, a Vasember meg drámának nagyon rossz. Ne várd el egy filmtől, hogy más legyen, mint ami, és akkor tudod őket értékelni.

2014. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én szerintem sokkal jobb a Hobbit és azt sokkal rosszabbnak mondják mint a Marvel filmeket, elismerem a Hobbit hibáit de attól még számomra életem egyik legjobb filmje és attól sem vártam sokat csak annyit hogy egy 10/7-es film lesz ahelyett 10/9.8-as szerintem, a bosszúállóktól sokkal többet vártam mint a Hobbit-tól és az mégis sokkal jobb szerintem, és a Marvel filmekben néha elég rossz a zene az akciók nem nyűgöznek le.
2014. máj. 30. 21:18
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem, pont hogy az xmen ek a középszerűek, totálisan elrugaszkodtak az eredeti képregényekről össze vissza ugrálnak az xmen -részek az idősíkokban és totálisan összekeverik a történéseket, karaktereket...

közben pókember, amcsikapcsi, bosszúállók, ironmen, igaz ezeknek sincs sok köze, az eredeti képregényekhez, de legalább nagy vonalakban van... és mivel ezeken nőtem fel a 80as 90es években én abszolút imádom őket... az xmen-re meg mérges vagyok mert semmi sémát nem követ egy összevisszaság...

2014. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor neked csak egyszerűen más az ízlésed, mint nekem. A Hobbit szerintem irtó rossz volt. Túlnyújtott jelenetek, gyenge akció, nem túl vicces humor, még akcióhoz képest is gyenge karakterek, gyenge történet. Pl a Bosszúállók szerintem egy olyan 8/10-es, a Hobbit inkább 5/10.

Pl te többször megemlítetted már a filmzenét. Számomra szinte teljesen közömbös a dolog, míg másoknak nagyon fontos. Szóval ízlések és pofonok.

2014. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha olvastad volna a hobbitot, azt a kőkemény kb 100 oldalt... akkor a hobbit film alatt széttárt kezekkel ülnél, a fejedben azzal a kérdéssel, "hogy ez mi?"
2014. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Olvastam a Hobbit könyvet, és 100 oldal ezt most komolyan gondoltad?

És szerintem a Hobbitban fantasztikus harc jelenetek vannak szinte már a gyűrűk ura színvonalán vannak.

2014. máj. 30. 21:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem totál hidegen hagynak az X-Men képregények, szóval nem hat meg hogy a filmekben sokminden máshogy van. A filmeket szeretem, szerintem is azok viszik a prímet a Marvel-filmek közül. Túlértékeltnek max. a Bosszúállókat mondanám. Jónak jó, de szvsz csak a hatalmas hype miatt tart ott ahol. Na meg persze hogy "minden" szuperhős bele lett gyömöszölve, ami még nem lenne gond, elvégre ez lenne a lényege. De ahogy előttem is írtad, nem jutnak elég szerephez és ha kissé túlzó akarok lenni, csak a karakterekkel adták el a filmet. Egy filmben a bagázs, persze hogy van rá kereslet. Amúgy nem bántam meg, hogy megnéztem, tetszett meg minden, de messze nem a legjobb Marvel-film, ahogy szokták mondani, meg ahogy a pontok mutatják.
2014. máj. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azok hát. Az okok pedig: olcsó és béna CGI, gagyi történet, sz@r akció. Nagyjából 7-éveseknek valók az ilyen filmek.
2017. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!