Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók! Katherine most...

Vámpírnaplók! Katherine most akkor hogyan halt meg?! Stefán megölte? Vagy Bonnie által került a pokolba?! Nem láttam még azt a részt, és nem is tartok ott, de sajnos volt szerencsém olvasni hogy megfog halni?!

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok hogy ki írják őt a sorozatból! A kedvencem volt, és szerintem nem csak nekem, az amerikaiknál olvastam hogy kilőtte a biztosítékot hogy meghalt, és ez miatt sokan abba hagyták a sorozatot!

Nem csodálom, lehet én se fogom nézni ha már nem lesz benne, meg úgy sokan írták hogy az egész sorozatot elb*szták, és dög unalom, húzzák-vonják! Bár megszokott hogy mindig a legjobb karaktereket írják ki! És sokan örültünk volna neki ha újra össze jönnek Stefánnal! :)

Gondolom reménykedni nem lehet hogy újra felbukkan, max akkor amikor valamelyik szereplő visszaemlékezik, de az semmi! :SS



#Vámpírnaplók #Kahterina #Visszatér? Meghalt?
2014. máj. 30. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ugye a gyógyír miatt ember lesz és nagyon gyorsan öregedni kezd és ebbe hal bele a teste, de mivel..(SPOILER mivel nem tudom hol tartasz)->

Ő is olyan vándor mint Nadia egy varázslat segítségével át tud menni egy másik testbe és így még élhet addig, amíg a vándorok tőre ki nem űzi új testéből.

És én reménykedem mert nem csak ő került az általad pokolnak emlegetett helyre. Ha másokat vissza tudnak hozni akkor akár még őt is.

2014. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ohh, nagyon sokat segítettél, köszönöm! :D

Még csak a 3évadot fogom kezdeni, egy ideje vártam hogy szinkronizálják le, de eléggé lassan haladnak vele!:)

De sajnos már túls sokat olvastam, és láttam sorozatból, és aggódom Katherina miatt hogy végleg kiírják a sorozatból, hiszen ő az egyik főszereplő ez nem lenne fair! És nekem a nagy kedvencem, úgy hogy remélem csak visszakerül valahogy! :D Szóval azért került a pokolba mert kiűzték őt abból a testből amit megszállt, pontosabban Elanát?!

2014. jún. 2. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem várnám a szinkront... Felirattal és az eredeti hangokkal jobb, de ahogy gondolod :D Igen Elena, de hát mit is várunk tőle? Természetes, hogy a lehető legjobb testbe költözik...
2014. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!