Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régi sorozatot keresek,...

Egy régi sorozatot keresek, rémlik valami?

Figyelt kérdés

Aki tud segíteni, az tegye meg kérem.

Egy régi sorozatot keresek vagy film volt talán nem tudom, de több részes. Egy manóról szólt, aki haosnló volt E.T-hez. Gyűrött bőre volt, de nem volt hosszú nyaka meg E.T feje, de olyan szine volt azt hiszem. Egy pár fiatal volt vele és erdőben voltak, úgy rémlik. Régóta kéne a címe, de fogalmam sincs, hogy mi lehetett. kb10-13 éve adták rtl-en, ha jól emlékszem, bár erre sem nagyon. Több infó nem nagyon jut eszembe, de ha van kérdés, talán tudok válaszolni.


2014. máj. 30. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Így nézett ki? [link]
2014. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem ő volt. De még infó róla, ami eszembe jutott, hogy egy kisdinó volt inkább, mint űrlény.
2014. jún. 1. 01:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Élőszereplős volt vagy rajzfilm? Ezt a rajzfilmet 1989-ben mutatták be, de nem tudom, magyarul mikor adták először [link]

Ment egy időben RTL-en a Godzilla rajzfilm is, ő elég gyűrött, de nem épp kicsi, meg a haverjai inkább tudósok. [link]

De egyébként ha film, nem valami olyasmi volt, hogy egy tengerparton találnak kölykök valami kis szörnyet, és az teljesíti egy kívánságukat naponta, de másnapra minden eltűnik? Rémlik egy ilyen, de nem ugrik be a címe.

2014. jún. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehetséges, rémlik ilyen is de lehet keverem. De már körbe kérdeztem szinte a fél világot és senki sem tudja :D de rémlik pár embernek.

Szerintem nem mese volt, hanem ilyen többrészes sorozat féle.

2014. jún. 1. 14:27
 5/5 A kérdező kommentje:
és nem ez a rajzfilm, de ez is kedvencem volt.
2014. jún. 1. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!