Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? (egy amerika...

Melyik ez a film? (egy amerikai fiatal lány, és egy idős indián hölgy barátsága)

Figyelt kérdés

Régebben láttam egy filmet, ami arról szólt, hogy egy lány nagyon szeretné látni az angol királynőt, és leveleket küld a királynőnek, hogy jöjjön Amerikába. Ez körülbelül a 70-es években játszódott.

Összeismerkedik ezzel az idős indián asszonnyal, akitől mindenki fél, és boszorkánynak nevezik, ám a lány szoros baráti viszonyba kerül vele. Ezt sem az osztálytársai, sem a családja nem díjazza, pláne, amikor tetoválást rajzol a lány állára, jelezve, hogy már ő is közéjük tartozik.

Közben a királynő válaszol a kérésre, és ellátogat Amerikába. Az idő asszonytól el akarják venni a földjét - ha jól emlékszem- a királynő pedig emlékszik rá, és visszaadja az idő asszony apjának fegyverét, amivel a háborúban vívott, így a város lakói elfogadják őt.


Nagyon szép történet volt, és szeretném még egyszer megnézni, ehhez kérném a segítségeteket. Előre is köszönöm!



2014. máj. 31. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rémlik valami csak a címe nem ugrik be. Nem Amerikába, ha nem Ausztráliába megy a királynő és egy aboriginál benszülött nővel jön össze a kislány.
2014. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem is Ausztrália, hanem Új-Zealand!

[link]

2014. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon nagyon köszönöm, már régen láttam, ezért nem emlékeztem pontosan. Ezer köszönet érte!!!: )
2014. jún. 1. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!