Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok nekem ilyen zombis/túl...

Írnátok nekem ilyen zombis/túlélős filmeket írni?

Figyelt kérdés

Olyanokat, amikben nem marad meg vagy 100 zombi, a végén az utcsó képkockában, vagy az "idegen" nem indít új hajót pl (ilyet még nem láttam csak kitaláltam.


Vagyis ne legyen ilyen a vége, mert már szétröhögöm magamat rajta.


2010. jan. 1. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Holtak napja, Holtak hajnala, Élőhalottak éjszakája,Legenda vagyok, Kaptár részek

Zombis filmekből ezek jutnak így elsőre eszembe, de nem tudom h konkrétan mire céloztál, happy endet akarsz, vagy nem?

2010. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ha úgy vesszük igen happy endet, mert annyira nem félelmetes, az ha azt látjuk mint pl a 28 héttel későbben, h ott rohangál 50 zombi és mi "féljünk" h jaja még vannak.

Vagy pl a Alien VS. Predator 1 -ben az alienke ott kel ki jó tom h van második része is , de arról ne is beszéljünk.

2010. jan. 1. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Zombieland
2010. jan. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az Alien vs Predátorról nekem az a véleményen tömören h szar xD Az első része is sok volt már nekem, a másodikon meg elaludtam, szal annak csak az elejét láttam ami elég erőltetett volt...

A 28 héttel később sztem nem lenne annyira rossz, csak vannak benne jelenetek, amik hát szóval na... éredekesek...

Mondjuk én szeretem az olyan filmeket, ahol nincs happy end, szerintem sokkal inkább elgondolkoztató, mint az h juhéééé megint migyőztünk, és mehet minden úgy ahogy eddig.

Nézd meg a Kaptár részeit, ha még nem láttad, vagy a Legenda vagyok-ot, az is elég jó sztem.

2010. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Igazából, sztem nem létezik ilyen film amire gondoltam, mert azt sem szeretem ha "túl happy endes" egy film. tehát lemészárolták a zombik a fél bolygót, erre fel másnap már vidáman mennek a boltba az emberek és vége. Ettől én elájulok.

Hanem valami olyasmi véget szeretnék, hogy le van mészárolva a fél bolygó, meg mutatják, h a további fertőzötteket hogy iktatják ki (mert attól is behalok, hogy ezt nem mutatják meg).

Mikor ez megtörtént, mindenki azon gondolkodjon, hogy most mit tegyenek.. és ne nevessék szét az agyukat az első poénon amit a főszereplő csávó mond.


Nah jókis filmet kitaláltam mi??xDxDxD

2010. jan. 3. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!