Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hány éves kortól ajánlanáto...

Ti hány éves kortól ajánlanátok ezeket a filmeket?

Figyelt kérdés

Ördögűző,Emberi százlábú,Egy kés filozófiája,Paranormal Activity,Szerb film,Ragyogás?

Légyszi olyat ne írjatok,hogy sehány,vagy ilyesmi,tudom,hogy durva filmek,nem is tervezem megnézni őket.



2014. jún. 7. 14:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok: hamár mindenki leírja mikor látta akkor én is:

paranormal activity ---> 12 év

ördögűző, emberi százlábú, ragyogás, egy kés filozófiája---> 13 év

szerb film---> 14 év

2014. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi.Ment a zöld.:)

A Paranormal Activityt elkezdtük egy barátnőmmel,ő nem bírta,szerintem nem volt olyan félelmetes...

Már csak negyed óra van hátra,de azt nem merem egyedül.:D

2014. jún. 18. 10:52
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
18 éves kortól
2014. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
63%
A Paranormal Activity 1-et én először 9 évesen láttam. Először mindenki félt, hogy ez vajon mekkora nyomot hagy majd bennem, de megengedték. Volt olyan rész, ahol a többiekkel együtt (ők 13-16 évesek voltak) összerezzentünk egy egy ijesztő résznél, de mindent összevetve hatalmas élmény volt. Az ördögűzőt 11 évesen láttam, de a Paranormal Activity óta folyamatosan néztem az ilyen démonos, szellemes filmeket. Jobban megfogott az a téma. Talán azért, mert a gyilkolászós filmeknek biztosan van alapja, és bárkivel megtörténhet. Ezzel ellentétben azt senki sem bizonyította, hogy léteznek démonok. Ezért egy ilyen film megnézése után parázhatsz, hogy mi történik majd. Én mindenesetre szeretem az ilyen filmeket, és őszintén szólva, szerintem 6 éves kor után simán nézhető egy ilyen film. Persze csak ha az adott személynek erős az idegrendszere :)
2014. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az Ördög űzőt 13 évesen láttam először nem nagy kunszt.

Egy kés filozófiáját és a ragyogást még nem láttam de szerintem meg fogom nézi:)

A Paranormal activity-t nem láttam de nem is fogom mert az összes ismerősöm fújjogja hogy nagy kamu meg minden:P

Az emberi százlábút nemrég láttam (15 évesen) mind a 2 részét:) az első rész nem olyan vészes de a második már tényleg gyomor forgató:D

A szerb filmet haverom látta nagyon erős gyomorzata van de mondta hogy ezen még ő is fennakadt.

2014. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megnéztem a Paranormal Activity 1,2-t.Mindkettőnek az első 50 perce nagyon uncsi...Aztán a végén paráztam...Főleg a 2-esnek.Amúgy nem volt rossz.Jöhetnek még a válaszok,megy a zöld!!:))

2014. júl. 24. 22:18
 17/18 Terboard válasza:
A kört úgy 7 évhez tenném bár én 9 ként láttam és még a gondolat se futott át a fejemen hogy féljek.
2014. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
15 vagyok, mindet láttam, nekem tetszettek, de nem hinném hogy a 15 évesek többsége kibírná hányás nélkül pl a százlábút vagy a szerbet... Szerintem ez nem kor függő hanem személyfüggő :D
2015. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!