Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az 1990-es évek végén és a...

Az 1990-es évek végén és a 2000-es évek legelején miért készült annyi jó film?

Figyelt kérdés

Pl. Harcosok klubja, Amerikai szépség, Észvesztő, Hatodik érzék, Rekviem egy álomért, Memento, Donnie Darko, Amerikai história x


Persze tudom, hogy kinek mi, de szerintem ezek mind nagyon jó filmek.

Viszont az elmúlt években azért szerintem nem készült annyi olyan film, mint ami ezekhez felérhetne. Mondjuk Nolan filmjei (Sötét lovag, Eredet, A tökéletes trükk) a kivételek.

Jó persze az tavalyi filmek közül a Wall street farkasa jó volt, de azért az más kategória, és nekem a Now you see me se volt szerintem rossz, de azért ez pl. a fent említetteknek a közelébe se ér.


Miért ilyen kevés már a jó film, főleg ami a fentiekhez hasonló?

17/L


2014. jún. 7. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért összesen 10-15 jó filmet a kétezres évektől is simán fel lehet sorolni.
2014. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért mert akkor lehetett újat alkotni, most már nincs egy olyan film se ami valamire ne hajazni (annyira pangnak a fejek, hogy képregény adaptációkat csinálnak)

S más volt a trend, a történet volt a lényeg s nem a képi hatás.

2014. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem azokat filmeket amiket felsoroltál. Manapság a látvány dominál nuku történet. Szerencsére vannak kivételek, de kevés. Évente kb. 3-4 film.

Az eddigi 2014-es filmekből a Holnap Határa egész jó. Látványfilm de visszafogott és van története.

27/F

2014. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak újabb klassz filmek Túl a fenyvesen , Discrict 9 Kilences körzet , Tégla , Csúcshatás , Egészség ellenszere , új Alien és Predator kiadások .
2023. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!