Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kiderül majd a Pletykafészek...

Kiderül majd a Pletykafészek című sorozatban, hogy ki a PletykaCica?

Figyelt kérdés
még csak az első évad 4.részénél tartok, de erre kíváncsi lennék:)))
2010. jan. 1. 23:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a könysorozatot olvasom, ott most jelenik meg a 8. kötet és nem derült még ki az eddigi 7-ből.
2010. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. jan. 1. 23:54
 3/16 A kérdező kommentje:
és pletykacica honnan szerzi az infókat???? mármint egy-kettő olyan titkos...:)
2010. jan. 2. 01:05
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én láttam az egész eslő évadot, és elolvastam a könyvből az első 5 részt. Eddig semmi sem derült ki... Az infókat maguk a szereplők szolgáltatják ( a sorozatban), mert van a Pletykacicának egy e-mail címe, ahová lehet küldeni a szaftos pletykákat :) Nekem több tippem is van, ki lehet, de a könyv mindig összezavar, és elbizonytalanít... :)

I LOVE GOSSIP GIRL:)

2010. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak mondom, hogy a könyv és a sorozat g és föld... megnéztem belőle egy részt, de azt mondtam, ennyi elég, én nem szeretem ha egy sztorit ennyire megváltoztatnak!

Persze, hogy összezavar, egy csomó minden másképp történik!

(Első voltam)

2010. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
és nem tudjátok véletlen hogy mikor jön a második évad szinkronosan????
2010. jan. 2. 20:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint a sorozatot jobban szeretem, mint a könyvet, és emiatt le lehet nyugodtan pontozni...

Könyvben nem tudom, hogy összejön-e Chuck és Blair, de a sorozatot miattuk szerettem meg. :)


Kérdéseidre a válasz:

A harmadik évad felét adták eddig még le, abban nem derült ki, hogy ki a GossipGirl.

Egyenlőre nem szinkronizálták még le, nem is nagyon tervezik egy darabig, tudtommal..

2010. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Természetesen tudom, hogy más a sorozat, és a könyv, mint írtam, mind a kettőt ismerem... :D
2010. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

én nem szerettem egyáltalán a gossip girlt de magával ragadott!!! nagyon jó a sorozat és eddig nem is tudtam hogy könyv is van belőle.. köszi a tippet:P

amúgy én nagyon sajnáltam hogy

!! SPOILER !!

Blair és Nate szakítottak... :(


a pletykacica kilétére én is kíváncsi lennék... a legelején jennyre gyanakodtam. szerintetek?


na: x o x o :D

2010. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

hááááát nem is tudom...

én am még várom a 2.évad szinkronját.... :SSSS de ha nem jön hamarosan ak feliratosan fogom tovább nézni xD

Áhhh... imááádom (LLL)

xoxo (K)

2010. júl. 22. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!