Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csillagainkban a hiba című...

A Csillagainkban a hiba című film megy valahol magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Ne öljetek meg, de édesanyám csak magyarul hajlandó megnézni, mert nem tud angolul és azt mondja, hogy nem hajlandó velem megnézni feliratosan, mert nem tudja egyszerre olvasni meg nézni. Kérlek segítsetek!
2014. jún. 8. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy felétek adják egyáltalán... Borsodban lakom, borzasztó régóta várom a filmet a könyv után, erre két órás távolságon belül nem adják sehol, ki vagyok akadva a fél osztályommal együtt.

Egyébként nem, még nem szinkronizálták, mivel a magyar megjelenés nagyon közel van a többi országbelivel, és a terjesztő még azt sem gondolta, hogy a kisebb megyékben híres lesz, nemhogy szinkronizálják...

2014. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A neten mar fent van magyarul a konyv
2014. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is nagy könyvpárti vagyok, de nem ez volt a kérdés.
2014. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amugy ha mostansag akarjatok megnezni szinkronnal akkor mozi! Ott mar jatszak ugy tudom
2014. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A moziban angolul játsszák, magyar felirattal. Nekem ez tökéletes lenne, angolul olvastam a könyvet, viszont 2 órát minimum kéne utaznom a legközelebbi moziba, ahol játsszák, mert a forgalmazó nem hozta csóri Borsodba.
2014. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. Nekem is angolul van meg a könyv és úgy olvasom. Tudom és örülök is hogy megy nálunk én már láttam premier előtt a filmet, de szeretném ha édesanyám is részese lenne ennek az élménynek, de ha nem lesz akkor meg lemarad élete filmjéről. Remélem hozzátok is eljut majd a film a mozikba :)
2014. jún. 8. 23:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Neten fent van vhol Online?
2014. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Update: Sajnos nem jutott el, de leszedtem kamerás verzióban, nagyon jól, angolul, és éppen magyar feliratot csinálok hozzá a barátnőimnek :)
2014. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szigipeti válasza:
Nem linkelnéd be azt az oldalt esetleg ahonnan le tudtad tölteni??
2014. aug. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Torrenteztem, kickass-on fent van sok változatban! Nem regisztrációs meg semmi, csak a torrent program kell hozzá :)
2014. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!