Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot nézzek?

Milyen sorozatot nézzek?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit szeretnék nézni, ami hasonlít a Szégyentelenekre (Shameless) vagy a Nancy ül a fűbenre (Weeds). Ez a két kedvenc sorozatom. Tehát jó ha van benne valami ellentét a törvénnyel, és káromkodások.

2014. jún. 8. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Breaking Bad tele van káromkodással, abban hasonlít a Weedsre, hogy szintén drogelőállításról/terjesztésről szól, de a hangvétele egy picit komolyabb.
2014. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na azt már elkezdtem, és nem tetszett.
2014. jún. 8. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az eleje nekem se nagyon tetszett, kisebb szünet után folytattam, de nem bántam meg. Az utolsó évad olyan izgalmas, hogy egyszerűen tovább kellett néznem, nem tudtam leállni.
2014. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Catbad válasza:
Nézzél Walking dead-et. Néha tiszta röhej, hogy még egy 5éves rinyálós kisfiú is megtanul zombit gyilkolni, viszont az apja aki seriff volt anno, 50méterröl távcsöves automata fegyverrel képtelen lelöni egy szintén fegyveres embert, még akkor se ha az élete múlik rajta :D Viszont azombik elég jól ki vannak alakítva
2014. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt is nézem, csak most ilyesmi kategóriában keresek magamnak sorozatot. :D
2014. jún. 17. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!