Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Angol eredetű rajzfilmek az...

Angol eredetű rajzfilmek az M1-en?

Figyelt kérdés
Sziasztok...pfhu...lehet,hogy bonyolultan fogom leirni...deee...most 17 eves vagyok es gyerekkorombol jol emlekszek par rajzfilmre,amik a kedvenceim voltak, es meg most is azok(lennenek,ha tudnam a cimuket)...tehat az egyik...ezt csak korulirni tudom...a mese mindig ugy kezdodott,hogy egy angolos ruhaba oltozott no megirja a meset level formajaban...esik az eso...es kozben postara adja...aztan gyerekek jatszanak a mezokon, erdokben...es jon a rajzfilm resz...ami allatokrol szolt.tehat mindig allatok voltak a foszereplok :) nagyon edes nyuszik, egerkek, vakondok. :) cuki mese-sorozat, csak a cimet nem tudom...es nagyon jo lenne, ha valaki megmondana. :) hianyzik az az idoszak es vissza szeretnek picit menni az idoben, mert varazslatos es nagyon egyedi rajzfilmek ezek. :) elore is koszonom. :)

2014. jún. 8. 23:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja...es csak gondolom, hogy angol eredetu...mivel a holgy olyan ruhat viselt... :)
2014. jún. 8. 23:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a nő szerintem Beatrix Potter .

Ez lehet az a verzió.

[link]

2014. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaaaajjjj :3 Köszönöm. :) Legcsodásabb. :)
2014. jún. 9. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!