Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcában Varys mit...

Trónok harcában Varys mit csinál a varázslóval aki kasztrálta?

Figyelt kérdés
A 3. évad 4. részében Varysnak elviszik a varázslót, de mit csinál vele? Vagy a jelenet lényege az volt, hogy Varys múltjáról tudjunk? (légyszi ha a 4. vagy 5. könyvben van benne mit is csinál vele, akkor ne mondjátok el, csak azt hogy majd kiderül)

2014. jún. 9. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A könyvben nem volt ilyen. Csak a sorozatban találták ki,hogy legyen egy ilyen.
2014. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Mondjuk tényleg inkább filmbe illő jelenet mint könyvbe.
2014. jún. 9. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, az volt a lényeg, hogy tudjunk ezt-azt róla. Főleg, hogy lássuk, azért Varys is egy eléggé elmebeteg ember. ;)
2014. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy én is belegondolok, még abban is biztosak lehetünk hogy előtte semmi nem marad titokban, akárkiről kiderít amit csak akar :D
2014. jún. 9. 12:28
 5/5 anonim válasza:
Különösen ütős volt megtudni, mi van a ládában, Varys kis "és így álltam szimbolikusan bosszút a mágián" monológja után. Szimbolikus bosszú, aha...
2014. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!