Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szembe szálltam a mozijegy...

Szembe szálltam a mozijegy eladóval szerintetek igazam volt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem rég voltam a Cinema City-be és 18as filmre akartam bemenni (horror nem erotikus) ,mivel csak 15 éves vagyok belémkötöttek ,hogy :HOHÓ itt 18 a korhatár. Erre én szépnyugodtan elmagyaráztam neki ,hogy: Ez csak ajánlott korhatár nincs kötelezően korhoz szabva, kivéve az erotikus filmeknél!Magyaro. semilyen törvényben nem írják ,hogy kötelező a moziba az ajánlott korhatár betartása. Majd nagy nehezen beengedett . Szerintem nekem volt igazam . SZERINTETEK??

2014. jún. 9. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is neked volt igazad, de azért kihajítottalak volna a moziból.
2014. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És miért is? mert igazam volt és elmondtam az ott dolgozónak amit neki magátol kellet volna tudnia ,hogy mi van a nagykönyvbe .. rádaásul 7 éves korom óta thai-boxolok . az a vicc ,hogy az ott dolgozók nincsenek tisztába a szabályokkal
2014. jún. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!