Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Örökség (La Patrona). Akik...

Az Örökség (La Patrona). Akik végignézték az RTL2-ôn! Mi fog történni?

Figyelt kérdés

Én az RTL Klubon követem és a 38. részt nézem éppem. Lucho ugye összejön Gabrielával? Szerintem beleszeretett! Constanza túléli a sorozatot? Nagyon megkedveltem a 'Vénasszonyt', utálnám ha Antonia és Anibal kivégeznék!

Válaszolj lécci, ha már láttad a sorozatot! :)



2014. jún. 10. 16:09
 1/4 anonim válasza:
100%
Constanza nem hal meg, Veronica/Gabriela végül bosszút áll az összes farkason. Anibal felakasztja magát a börtönben, Antoniat Chacón nyakon lövi, nem hal meg de egész életére nyaktól lefelé teljesen lebénul. Juliot megöleti Antonia mert "eljárt a szája". Antonia 500 év börtönt kap
2014. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huhh köszi :) Imádom a sorozatot :3
2014. júl. 22. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt fenn van az összes rész: [link]
2014. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi 3., de letöltögetni nem akarom, jó nekem napi egy rész az rtl klubon. Csak 1-2 infóra voltam kiváncsi :)
2014. aug. 6. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!